Cumartesi , 22 Haziran 2024

Ya Bu İçimizdeki Yabancı Kim?

images1P1YDEJVBEDENİMİZDEKİ HÜCRELERİ NASIL TESLİM ALDILAR?

BİZ NASIL BU KADAR TEPKİSİZ TOPLUM OLDUK? YA DA NASIL VE NEDEN GENLERİMİZLE OYNUYORLAR?

Genetikte her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı günümüzde bilimin şifre dili çözülerek emperyalizmin hizmetine sunulduğu bilinmektedir. İnsanlığın gelişimi için yürütülen tüm çabalar egemen güçlerin ellerinde tutulduğu için bu gelişimi egemenler yani kapitalistler kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya çalışmaktadırlar.

Bedenlerimizde bulunun DNA ve RNA’ları nasıl kontrol altına alıyorlar da bizlerin kendi istedikleri gibi bir toplum olmamızı sağlıyorlar. Yani tepkisiz vurdumduymaz ve sadece kendisi için yaşayan çevresine bakmayı bile unutan bir toplum haline nasıl getiriliyoruz?

Tabiî ki genlerimizle oynayarak bizleri yaşama sağırlaştırdılar

Şimdi soracaksınız genlerimizle yani DNA’larımızla nasıl oynuyorlar?

Ülkemizin insanlarından alınan kan örneklerindeki hücreleri inceleyerek DNA’larımızı yanıltacak virüsler üretiyorlar ve bunları bize paramızla satıyorlar, nasıl mı? Sokaklarımızın en ücra köşelerine kadar giren İngiliz Firmasının ürettiği DORİTOS Cipsleriyle, Fransız Yahudi Firmasının patentli DANONE’leri ile Alman patentli HARİBO’ları ile ve Süper marketlerden mahalle bakkalına kadar ücretsiz Stantlar kurarak ve Stantları bir kereye mahsus ücretsiz ürünleriyle doldurarak, daha sonra damağa bıraktıkları tatla kendini arattıran pek çok ürünleri ile rahatlıkla bedenlerimizi kontrol altında tutabilirler ve öyle de oluyor

Sadece cipslerle mi, yoğurtlarla mı, şekerlemelerle mi bu işi yapıyorlar? Hayır! Mesela kola, enerji içecekleri gibi birçok sıvı içeceklerle de DNA’larımızı yanıltarak asıl üretici olan RNA’ya yanlış bir hücre göndermesi sağlanabilir ve RNA, DNA’dan onay alan hücrelerin yararını zararını düşünmeden sürekli yanlış hücreyi üretmeye başlar. Aynı şu an bize ne derlerse kabullenip yaptığımız gibi.

Genetik yapıları ile oynanmış tarım ürünleri ile ilgili bir yazımız daha önce sitemizde yayınlanmıştı. GENETİK YAPISI DEĞİŞTİRİLMİŞ ÜRÜNLER (GDO)

Emperyalist güçler, koskoca İslam Ümmetine, mağdur ve mazlum halklara karşı başlattıkları topyekûn saldırılara ve bunca baskılara karşı halkların sessiz ve tepkisiz kalışının tek sebebi BİO Kapitalizmle gerçekleştirilen genetik saldırı gibi gözüküyor.

Anketimizde, “2 milyara yakın nüfusa sahip İslam âleminin şu an içinde bulunduğu bu mecalsiz, darmadağın halinin oluşmasında, Müslümanlar tarafından haram helal demeden yenilen, içilen gıdalar önemli bir etken midir?” Sorusuna, “En önemli etkenlerden biri olarak görüyorum” diyen %65’lik çoğunluk bir başka açıdan ne kadar önemli bir gerçeğe parmak basmış oluyorlar.

BİOFAŞİZİM bizi bitirmeden önce ne olur kendimizi kendimiz olarak bir dinleyelim. Sonra,

Lütfen Kendimizi, Çocuklarımızı Renkli Renksiz Gazozlardan, Kolalardan, Enerji İçeceklerinden ve Bizlere Sunulan Diğer Kendimize Ait Olmayan Gıdalardan Uzak Tutalım, İçimizdeki Bu Yabancıları Kovalım. Yarınlarımızı Güvence Altına Alalım.

About Hüseyin Kâmi Büyüközer

GİMDES Başkanı

Check Also

GİMDES GÖNÜLLÜ 7. HELAL YAŞAMDA GENÇLİK KONFERANSI 18 ŞUBATTA!

GİMDES GÖNÜLLÜ 7. HELAL YAŞAMDA GENÇLİK KONFERANSI 18 ŞUBATTA! GİMDES Gönüllülerinin Helal ve Tayyib yaşam …