Cumartesi , 23 Ocak 2021
Son Haberler

GİMDES Gönüllüleri, 14-19 Mayıs tarihleri arasında Gençlik Fuarında

GİMDES Gönüllüleri çalışmaları aralıksız devam ederken 14-19
Mayıs tarihleri arasında Yenikapı Sahili’nde gerçekleştirilecek olan Gençlik Fuarı’nda da stant kurup çeşitli panel ve konferanslar düzenleyecek.

Türkiye’nin ilk Gençlik Fuarı olma özelliğini taşıyan fuara yüzden fazla kurum katılacak. 14-19 Mayıs tarihleri arasında Yenikapı Sahili’nde gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte GİMDES Gönüllü Gençler de hazır bulunacak.

Etkinlik çerçevesinde Helal ve Tayyib Gıda, Gönüllülük temalı panel ve konferansların gerçekleştirileceği fuarda katılımcılara Helal Gıda’nın önemi anlatılacak. Gimdes Gönüllü stantında GİMDES’in ulusal ve uluslararası çalışmalarından bahsedilecek, merak edilen sorular cevaplanacak ayrıca konuya ilgi duyan gençlere dergi ve broşürlerden verilecektir.

GİMDES Gönüllüleri olarak her gün farklı etkinliklerin yapılacağı stantta Helal Gıda’yı en iyi şekilde temsil etmek amaçlanıyor. Ayrıca daha büyük ve güçlü “Gönül Birliği” oluşturmak için fuarda bulunan diğer gençlik gruplarıyla iletişime geçilecek.

GİMDES Gönüllüleri E-4 No’lu stantta olacak olup stant 09.00-20.00 saatleri arasında aktif olacak. Sürpriz hediyelerin verileceği standa tüm gönüllüleri destek vermeye ve helal gıdayı merak edenleri de tanışmaya davet ediyoruz.

 

Hakkında Feyza Gezginweb

Avatar
Bi Dükkan