Çarşamba , 17 Temmuz 2024

Bir Tuğla Da Siz Koyun…

Çalışmalarımıza DÜNYA HELAL VAKFI eklendi. Bu vakıf kurumu ile, Uluslararası nitelikte DARUL HELAL MEDRESESİ ve HELAL ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA LABORATUAR projelerimizle ve nitelikli eleman yetiştirmek için gençlerimize burslar verecek bir HAYIR MERKEZİ’ni oluşturuyoruz.

Muhterem Kardeşim

Uzun zamandır kuruluşunu tamamlamaya çalıştığımız DÜNYA HELAL VAKFI’nın kuruluşu Rabbimizin inayeti ile gerçekleştirildi. Helal ve Tayyib bir yaşam sistemi için 30 yıldır yürütmeye çalıştığımız uzun ve ince yolun 2005 yılındaki durağında GİMDES ile yola devam ettik. Modernitenin kocaman çarkları arasında üretilen ürünlerin; unutulmuş, kaybolmaya yüz tutmuş helal ve tayyib ürünlerimizi tekrar üretilebilir duruma getirdik. On bine yakın ürüne helal sertifikalama çalışması yaparak dünya müslümanlarının ve insanlığın hizmetine sunduk. GİMDES şu an uluslararası alanda tanınan ve güvenilen bir kurum haline geldi.

Bu çalışmalarımıza DÜNYA HELAL VAKFI eklendi. Bu vakıf kurumu ile, Uluslararası nitelikte DARUL HELAL MEDRESESİ ve HELAL ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA LABORATUAR projelerimizle ve nitelikli eleman yetiştirmek için gençlerimize burslar verecek bir HAYIR MERKEZİ’ni oluşturuyoruz.

Bu projelerimiz henüz proje aşamasında. Kısa zaman içerisinde hayır sahibi kardeşlerimizin himmeti ile ete kemiğe bürünmesi için yollardayız. Bütün gönüllü hayır sahibi insanlarımızı bu hayırlı hizmetlere payidaş olmasını istiyor, ve buna davet ediyoruz.“BU HAYIRLI İŞE BİR TUĞLA DA SİZ KOYUN” diyoruz. Bu eğitim külliyesinin merkezinin, asırlar boyu İslam Ümmetine payitaht olmuş İstanbul’da olmasını planlıyoruz.

Bu hayırlı hizmette benim de bir tuğlam olsun diyorsanız helalinden kazanılmış yardımlarınızı bekliyoruz. Yardımlarınızla gerçekleşecek hizmetler için yapılan çalışmaların adım adım sizlere bilgilendirilerek verileceğini taahhüd ediyoruz.

Yardım ve Bağışlarınız için: Kuveytturk İkitelli Şubesi DÜNYA HELAL VAKFI Hesap No: 93737332 IBAN NO: TR60 0020 5000 0937 3733 2000 01

Bir milyon TL bağışta bulunan kardeşimin ismi, Darül Helal Medresesi anfi salonlarından birine verilecek. 5 Yüz bin Tl bağışta bulunan kardeşimin ismi, Darül Helal Medresesi sınıflarından birine verilecektir. Yüzbin Tl bağışta bulunan kardeşlerimiz girişte hazırlanacak panoda diğer bağışta bulunan kardeşlerimizle birlikte ayrıca isimleri yazılacaktır. Her yıl anma gününde, tüm yardım ve bağışta bulunan kardeşlerimizin isimleri hayırla ve dualarla yad edilecektir.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Dr Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER

Dünya Helal Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı

Bilgi için: 0 212 438 3318, 0 535 298 08 96’dan Dr.Hüseyin Kâmi BÜYÜKÖZER. Veya Osman AYDOĞAN

About Admin

Check Also

17 Ramazan Dünya Helal Günü Makale Yarışması

1- Yarışma konusu “Sürdürülebilir Boykot: Helal Gıda” olarak belirlenmiştir. 2- Yarışma herkese açıktır. 3- Yarışmaya …