Cumartesi , 22 Haziran 2024

3.Temel Helal Gıda Eğitimi 

 

GİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği) ve GİMDES Gönüllülerinin Helal ve Tayyib (temiz ve sağlıklı) bir yaşam için organize ettikleri programlara bir yenisi daha ekleniyor.

“Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi Haram mı? ve Sağlığımıza Ne Kadar Uygun?” sloganıyla ilki 30 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirilen Temel Helal Gıda Eğitimi programının üçüncüsü 28 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşecektir.

GİMDES Başdenetçilerinden gıda mühendisi Hayreddin İşbilir ve Yüksek kimyager Murat Sayın’ın sunumuyla; Katkı Maddelerini ve Gıda Etiketlerini İnceleme, Temizlik ve Kozmetik Ürünlerindeki Tehlikeler konularının anlatılacağı 3. Temel Helal Gıda Eğitimi programımıza davetlisiniz.

Tarih: 28 Ağustos 2016 Saat: 14.00-18.00

Adres: Zübeyde Hanım Kültür Merkezi 

Molla Şeref Mah. Oğuzhan Cad. Oğuzhan İş Hanı No:19 Fındıkzade / İSTANBUL

Ulaşım:
Otobüs ile, Oğuzhan Durağı, Çapa Durağı, Fındıkzade Durağı
Tramvay ile, Fındıkzade Durağı
Metro ile, Emniyet-Fatih Durağı
 
Katılım tamamen ücretsizdir. Programımız, helal gıda konusunda bilinçlenmek amacıyla katılmak isteyen bay-bayan herkese açıktır. Katılım için, https://goo.gl/forms/dWl6kYzXx2gFShm12 linkinden katılım formu doldurmanız önemle rica olunur. Katılım formu doldurmanız zaruri değildir. Ancak yapılacak olan diğer programlardan haberdar olmanız ve SMS sistemimize kaydınız için formu doldurmanızı tavsiye ediyoruz.

About Feyza Gezginweb

Check Also

17 Ramazan Dünya Helal Günü Makale Yarışması

1- Yarışma konusu “Sürdürülebilir Boykot: Helal Gıda” olarak belirlenmiştir. 2- Yarışma herkese açıktır. 3- Yarışmaya …