Pazartesi , 20 Mayıs 2024

Temel Helal Gıda Eğitimi

3qywesgfwjshrGİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği) ve GİMDES Gönüllülerinin Helal ve Tayyib (temiz ve sağlıklı) bir yaşam için organize ettikleri programlara bir yenisi daha ekleniyor.

“Yediklerimiz İçtiklerimiz Helal mi Haram mı? ve Sağlığımıza Ne Kadar Uygun?” sloganıyla ilki 30 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirilen Temel Helal Gıda Eğitimi programının ikincisi 29 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleşecektir.

GİMDES, GİMDES Gönüllü ve Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı işbirliği ile organize edilen; Cemal Yıldırım Hoca’nın kıraatıyla, Serkan Aksarı’nın sunumuyla; GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kami Büyüközer ve gıda mühendisi, kimyager gibi GİMDES Başdenetçilerinin sunumuyla; -Helal Gıdanın Önemi -GİMDES’in Tanıtımı ve Diğer Kurumlardan Farkı -Helal Kesim Nasıl Olmalı? -Katkı Maddelerini ve Gıda Etiketlerini İnceleme -Temizlik ve Kozmetik Ürünlerindeki Tehlikeler konularının anlatılacağı 2. Temel Helal Gıda Eğitimi programımıza davetlisiniz.

Tarih: 29 Ağustos 2015 Saat: 14.00-18.00

Yer: Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü Reşat Kaynar Konferans Salonu Selimiye Mh. Tıbbiye Caddesi NO: 38 Haydarpaşa 34668 Üsküdar-İstanbul

Ulaşım:
*Uzunçayır metrobüs durağından Kadıköy otobüs ve minübüslerine aktarma yapıp “Numune Hastanesi” İETT durağında inerek kampüse ulaşabilirsiniz.
*Üsküdar Marmaray durağından 12 ve 12A otobüslerine aktarma yapıp “Numune Hastanesi” İETT durağında inerek kampüse ulaşabilirsiniz.
*Kadıköy-Kartal Metrosunun son durağı Kadıköy’den “Numune Hastanesi” İETT durağından geçen otobus ve minübüslere aktarma yapabilirsiniz
*Kadıköy vapur iskelesinden “Numune Hastanesi” İETT durağından geçen otobus ve minübüslere aktarma yapabilirsiniz

Katılım tamamen ücretsizdir. Programımız, helal gıda konusunda bilinçlenmek amacıyla katılmak isteyen herkese açıktır. Katılım için, http://goo.gl/forms/OUvWb7WCaO linkinden katılım formu doldurmanız önemle rica olunur. Katılım formu doldurmanız zaruri değildir. Ancak yapılacak olan diğer programlardan haberdar olmanız ve SMS sistemimize kaydınız için formu doldurmanızı tavsiye ediyoruz.

About Harzemşah

Ne ağır imtihandır, başındaki, Sakarya! Binbir başlı kartalı nasıl taşır kanarya? NFK

Check Also

GİMDES GÖNÜLLÜ 7. HELAL YAŞAMDA GENÇLİK KONFERANSI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlki 2015 yılında gerçekleştirilen Helal Yaşamda Gençlik konferansı TÜGVA Genel Merkez Konferans Salonunda erkek ve …