Cumartesi , 22 Haziran 2024

GİMDES Gönüllüleri, Genç Dergi ile Buluştu

1indir
GİMDES Gönüllü Hanımlar Genç Dergi ekibiyle buluştu
HABER MERKEZİ – GİMDES gönüllü hanımlar tarafından oluşan 3 kişilik bir ekip Genç Dergi gönüllü ve yazarlarıyla buluştu. Helal gıda konusunda hanımlara düşen görevlerin konuşulduğu buluşmada Genç Dergi ekibi, GİMDES ‘in etkinlik duyularını yapabileceğini söyledi.
Karşılıklı hoş diyaloglar içerisinde gerçekleşen buluşma da önemli konulara değinildi. GİMDES’i tanıdıklarını, çalışmalarını takip ettiklerini hatta destek olabileceklerini dile getiren Genç Dergi ekibi çalışmaların daha fazla artırılması gerektiğini aynı şekilde erkek kardeşlerin de toplantı gerçekleştirmesi gerektiğini dile getirdi.
Genç Dergi Ekibi, “GİMDES’ i tanıyoruz. GİMDES’in olması bize güven veriyor. Helal gıdayı önemsiyoruz ve dikkat etmeye çalışıyoruz. Helal gıda da hanımlara büyük bir görev düşüyor. Bizler de helal gıda için hanımlarımıza yönelik seminer düzenlemeye çalışacağız. Gönüllülerinizden gelen yazıları da sitemizde paylaşabiliriz.” İfadelerini kullandı.

Dergilerinde Hüseyin Kamil Büyükozer Hocanın yazılarını yayınlayabileceklerini dile getiren ekip, “Diyetisyenlik Bölümü öğrencileri ile ortak çalışmalar yapabiliriz. Genç Dergi erkek gönüllülerimiz de büyük bir potansiyele sahip. GİMDES gönüllü erkeklerinin de bizim gibi ayni ziyareti erkeklere yapmaları faydalı olacaktır. Çünkü erkeklerin çevresi, imkânları daha geniş oluyor.” dedi.

Genel anlamda çok samimi geçen toplantıda karşılıklı olarak ziyaretlerin artması gerektiği vurgulandı.

About Feyza Gezginweb

Check Also

17 Ramazan Dünya Helal Günü Makale Yarışması

1- Yarışma konusu “Sürdürülebilir Boykot: Helal Gıda” olarak belirlenmiştir. 2- Yarışma herkese açıktır. 3- Yarışmaya …