Perşembe , 13 Haziran 2024

GİMDES GÖNÜLLÜ 5. GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ


GİMDES Gönüllü Gençliği, gelenekselleşen genel kurul toplantılarına bir yenisini daha ekledi. 24 Ağustos Cumartesi günü beşincisinin düzenlendiği toplantının hazırlıkları birkaç hafta önceden başladı. Akabinde programın duyurusu GİMDES Gönüllüye ait tüm sosyal ağlarda yapıldı. Toplantı, İstanbul Başakşehir’de bulunan GİMDES’te düzenlendi.


Gönüllüler tarafından organize edilen ve yılda bir kez düzenlenen toplantıda, GİMDES Gönüllü Gençliğini ilgilendiren meseleler görüşüldü. Gönüllü organizasyonu birim yapısı, sosyal ağların yönetimi, il ve bölge temsilciliklerinin durumu, “Helal ve Sağlıklı Yaşam” kulüplerinin çalışmaları ve bu yıl düzenlenmesi planlanan “6. Temel Helal Gıda Eğitimi” planlaması gibi konular masaya yatırıldı.


Toplantıya GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kâmi Büyüközer, GİMDES Gönüllü Başkanı ve gönüllülerin katıldığı gözlendi. GİMDES’in üstlenmiş olduğu “helal lokma” davasına sahip çıkmanın ve insanlığa sunulan helal ürünlerin payını “nasıl arttırabiliriz”, “bunun için ne yapabiliriz” problemi üzerine çalışmalar yapan ve bunun ıstırabını çeken GİMDES Gönüllü Gençliği, gayesini bu doğrultuda çalışmalar yapmak ve insanlığı; eğitim, seminer, konferans gibi faaliyetlerle bilgilendirmek olarak belirledi.
Bu hayırlı organizasyonlarda benim de emeğim olsun diyen tüm kişiler GİMDES Gönüllü’ye ait resmî hesaplardan iletişime geçerek çalışmalara dâhil olabilirler. GİMDES Helal Gıda Gönüllüleri, heyecanları taze tutarak, insanlığa sunulacak helal lokma ve helal ürünlerin yaygınlaşması adına her dem tazelenen aşk ile çalışmalarına devam edecek.

About Muhammed Zeki Aygur

Veteriner Hekimliği / Medya ve İletişim /

Check Also

GİMDES GÖNÜLLÜ 7. HELAL YAŞAMDA GENÇLİK KONFERANSI 18 ŞUBATTA!

GİMDES GÖNÜLLÜ 7. HELAL YAŞAMDA GENÇLİK KONFERANSI 18 ŞUBATTA! GİMDES Gönüllülerinin Helal ve Tayyib yaşam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir